Перейти до основного вмісту

 За даними Центру громадського здоров’я, станом на 06 квітня в Україні зафіксовано 13276 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 508, медпрацівників – 338). Кількість активних хворих - 371 768 осіб.

Від початку кампанії щеплено 304 680 оcіб, із них отримали 1 дозу – 304 678 осіб, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 2 осіб.
За 05 квітня 2021 року щеплено 12 856 осіб, із них вакциновано 1 дозою – 12 856 осіб, завершена вакцинація (2 дози) – 0 осіб.
Дії людей з симптомами
Залишайтеся вдома.
Подзвоніть своєму сімейному лікарю.
Опишіть йому симптоми, історію подорожей. Розкажіть про те, чи були ви в контакті з людьми, які потенційно можуть бути інфіковані. Розкажіть про результати опитування, а також уточніть, на які саме запитання Ви дали стверджувальну відповідь.
Виконуйте інструкції свого лікаря.
У невідкладних станах — температура вище 38, яка не збивається, та ускладнене дихання — терміново викликайте “швидку” за номером 103.
У разі виникнення запитань — звертайтеся за телефонами:
Контакт-центр МОЗ з питань COVID-19: 0 800 60 20 19
Гаряча лінія ЦГЗ: 0 800 505 855
Урядова гаряча лінія: 15-45


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

ЛІТО!!! ДЕНЬ ДРУЖБИ І ПОСМІШОК В "ІСКОРЦІ"

 

Український ігровий фольклор та його вплив на формування особистості дитини

Український ігровий фольклор та його вплив на формування особистості дитини Перші місяці життя немовляти...Над колискою схилилася мати і тихо наспівує ніжні мелодії колисанки, кожне слово якої переливається у кровинку дитини, стає надбанням. Таке емоційне спілкування матері з новонародженою дитиною через рідне українське слово, втілене у колисковій мелодії є прикладом єднання поколінь, постійного діалектичного взаємозв’язку минулого і прийдешнього. Такі мелодії заставляють кожного з нас подумки проникнути у прекрасний казковий світ дитинства. Дитячий фольклор як багатожанрова система  Становлення і розвиток українського дитячого фольклору В українській системі виховання споконвіку використовувалися фольклорні тексти, які є справжнім джерелом людської мудрості, виразником народного світогляду, скарбницею національної духовності. Значну їх частину становить дитячий фольклор. Поняття «дитячий фольклор» увійшло до науки порівняно недавно. Проте новизна терміну не пов’язана з пізні...

«STREАМ-ОСВІТА, АБО СТЕЖИНКИ У ВСЕСВІТ

  «STREАМ-ОСВІТА, АБО СТЕЖИНКИ У ВСЕСВІТ   Ми розмірковуємо над тим, як змалку виховувати художника, танцівника, співака, вчимо дітей грати на різних музичних інструментах... Існує багато мистецьких гуртків та студій для дітей різного віку. А от як виховати інженера? На що варто звертати увагу, аби вчасно виявити таку обдарованість? І як підтримати інтерес до техніки? Адже саме ця професія одна з найбільш затребуваних усучасномусуспільстві. Відповіді на ці запитання дають нові напрями освіти —  STEM, STEAM, STREAM. SТRЕАМ - освіта — базова сходинка у представленій моделі, найбільш багатогранна. Треба надати малюку можливість випробувати себе в різних галузях — побути співаком, актором, балериною, музикантом, науковцем, винахідником... При цьому варто уважно стежити за тим, що дитині найбільше подобається, що виходить краще, чим вона може займатися самостійно, і не примушувати до того, до чого в неї немає охоти. Наш педагогічний колектив скористався досвідом кол...