вівторок, 26 травня 2020 р.

«Малюємо двома руками» Цей комплект завдань за унікальною методикою допоможе дитині розвивати моторику рук і синхронізувати обидві півкулі головного мозку.


ШАНОВНІ  БАТЬКИ  ВИХОВАНЦІВ  ЗДО № 7 «ІСКОРКА»
       Ми підготували для вас деякі рекомендації, щоб адаптувати вас та ваших дітей до прийому до дошкільного закладу в умовах карантину. Нагадуємо, що дитячі садки відкривають у період адаптивного карантину, а не після його припинення, тож виконання цих рекомендацій є дуже важливим і необхідним заходом.
     Ранковий прийом дітей
    За умов комфортної погоди ранковий прийом дітей буде здійснюватися на свіжому повітрі, за межами будівлі закладу з 07.00  до 08.00  ранку на центральному вході / центральній алеї дошкільного закладу  (прогулянковий павільйон  групи )
     Температурний скринінг 
     Кожній дитині щоранку з 7.00- до 08.00, під час ранкового прийому буде проводитись  температурний скринінг – вимірювання температури безконтактним термометром  (результат демонструється батькам, записується в спеціальний Журнал).  Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2°С  - до дошкільного закладу не допускаються. Якщо підвищену температуру або прояви  ГРВІ виявлено впродовж дня (вимірювання температури о 11.00, о 15.00 та за необхідності), при поточному скринінгу, такі діти негайно ізолюються (спеціально організована група під ізолятор) з відповідним інформуванням батьків  дитини, керівника закладу.
       Вимоги до батьків, які супроводжують дитину до дошкільного навчального закладу:
  1. Батьки, або особи, що їх замінюють, які супроводжують дитину до дошкільного закладу мають бути здоровими, без проявів ГРВІ, мати на обличчі захисну маску або респіратор, який буде закривати рот і ніс. Дитині обов’язково мати змінне взуття.
  2. Не приносити з дому особисті іграшки, настільно-друковані ігри, книжки, напої (сік, вода), їжу (печиво, цукерки, фрукти) та предмети, які важко підлягають дезінфекції.
3. Не допускати скупчення батьків на території прогулянкових майданчиків більше 5 осіб. Не допускати батьків у будівлю закладу
4. У разі необхідності забрати дитину раніше, батьки мають телефоном повідомити про це вихователя і очікувати біля входу в дошкільний заклад, доки працівник закладу приведе дитину і передасть її батькам.
 5. У разі необхідності передати або забрати речі дитини, батьки мають телефоном повідомити про це вихователя групи і очікувати перед входом до дошкільного закладу.
 6. У разі необхідності вирішити організаційні питання з адміністрацією закладу, батьки або відвідувачі  мають телефоном повідомити про це вихователя групи або чергового по території і очікувати перед входом до дошкільного закладу.